NovinkyKam na koncert?Festivaly

Chinaski exkluzívne na fesťáku v rodinnom balení – augustové Okoři (16. 8.)

za necelé dva mesiace sa otvoria brány legendárneho festivalu Open Air Festivalu Okoř. Tento rok sa bude konať 14. ročník. Festivalový program začne tradične úderom druhej hodiny popoludní a predstaví sa v ňom nielen kapela Chinaski, ktorá dokázala vypredať tento rok vo februári pražskú O2 arénu, ale aj Tomáš Klus, MIG 21, Divokej Bill, Anna K, Lenny, Janek Ledecký, Marek Ztracený a Jaroslav Uhlíř.

Michal Malátný za Chinaski hovorí: Veľmi sa teším na tento fesťák v rodinnom balení a na krásnu lúku pod zrúcaninou hradu Okoř. S kapelou už sme tu hrali asi päť krát a vždy mali skvělej pocit z neopakovateľnej atmosféry. Tešíme sa sem moc, a preto tiež pripravujeme špeciálny playlist, a radi by sme ukázali aj svetelnú show a projekcie použité na februárovom koncerte v O2 aréne.

Augustová“ Okoř je jedným z najnavštevovanejších jednodňových letných hudobných festivalov u nás. Nielen vďaka skvelej zostave účinkujúcich, ale aj vďaka ďalšej starostlivosti o návštevníkov od tých najmenších.

Predpredaj vstupeniek v sieti Ticketportal odštartoval prvého júna a je organizátormi vrelo odporúčaný. Vstupenky možno tiež zakúpiť priamo na pokladni hradu Okoř.

Niekoľko posledných ročníkov bolo úplne vypredané a aj keď je určitý počet vstupeniek vyhradený pre predaj priamo na mieste, obrovský záujem pokryť nestačí. Počet návštevníkov je limitovaný veľkosťou nielen samotného areálu, ale aj dodržaním maximálnej počtu osôb pre zabezpečenie komfortu všetkých návštevníkov.

Stanové mestečko, posilnená doprava a zábava pre deti bude pripravená tak ako každý rok.

Ceny vstupenek:

v predpredaji                                                                                                                 490,- Kč
na mieste v deň konania festivalu od 13 hod.                                                          590,- Kč

detské vstupné – deti do 150 cm zdarma

vozičkári a držitelia ZŤP/P majú vstup do areálu zdarma

podrobné informácie na www.festivalokor.cz a www.ticketportal.cz

Pravidelne aktualizované informácie nájdete na úplne nových webových stránkach www.festivalokor.cz, http://www.facebook.com/#!/festivalokor a http://www.youtube.com/festivalokor.

zdroj: Johana Turner

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky