NovinkyKam na koncert?FestivalyTopfest

BUDÚCOROČNÝ TOPFEST POZNÁ MENÁ PRVÝCH ÚČINKUJÚCICH

Na Topfeste 2014 sú v súčasnosti potvrdené vystúpenia Zuzany Smatanovej, ako aj skupín Horkýže Slíže, Zóna A a Heľenine Oči. Stálice zo slovenskej a českej hudobnej scény budú, samozrejme, aj tentoraz v zozname interpretov ešte pribúdať.

O ďalších účinkujúcich budeme informovať už čoskoro. V novom roku zverejníme aj jedno veľké meno zo zahraničia. Môžem prezradiť, že chystáme veľké prekvapenie a veľmi sa na to tešíme,“ povedal Dušan Drobný z organizačného tímu festivalu.

Najväčší domáci festival zameraný prevažne na rockovú hudbu bude aj v budúcom roku počas posledného júnového víkendu hostiť letisko v Piešťanoch, kde organizátori našli vynikajúce podmienky. Do kúpeľného mesta už priniesol vystúpenia kapiel Iron Maiden či Guns N´ Roses. V rámci festivalu už ale počas jeho desaťročnej histórie vystúpili aj ďalšie populárne skupiny ako Limp Bizkit, Sum 41, Megadeth, Slayer alebo Morcheeba.

„Vieme, že fanúšikovia od nás očakávajú veľa a rozhodne ich nechceme sklamať. Za desať rokov sa Topfest stal jedným z najväčších a najnavštevovanejších hudobných festivalov na Slovensku a jeho úroveň chceme stále zvyšovať,“ vyhlásil Drobný.

Topfest sa prvýkrát organizoval pod názvom Rockfest ešte v roku 2004. Dnes je z neho festival s multižánrovou ponukou, sprievodným programom a všetkým, čo ku kvalitnému open air hudobnému podujatiu patrí. Počas uplynulých desiatich ročníkov sa na ňom predstavilo okolo 800 domácich i zahraničných interpretov a cez brány festivalu prešlo viac ako 200-tisíc ľudí.

Organizátori už spustili aj predpredaj permanentiek na blížiaci sa 11. ročník, ktorý sa bude konať v dňoch 27. – 28. júna 2014. Lístky na celý festival si aktuálne návštevníci môžu zabezpečiť v sieti Ticketportal za zníženú cenu 38€. Pokiaľ chcete aby o Vás bolo postarané ako o VIP hosťa – v ponuke je aj limitovaný počet VIP vstupeniek – prvých 100ks v akciovej cene 100€, ktoré sa opäť ako prvé veľmi dobre predávajú.

Predpredaj : http://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=18543

Najviac noviniek o festivale nájdete na facebooku www.facebook.com/topfest.sk, kde je už viac ako 20.000 fanúšikov!

zdroj: www.topfest.sk

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky