NovinkyKam na koncert?Festivaly

21. ročník festivalu Benátska noc sa blíži! Začína za týždeň unikatným koncertom Mira Žbirky so symfonickým orchestrom. Premiérovo v Čechách tu zahrajú James či Nightwish s novou speváčkou.

21. ročník festivalu Benátska noc otvorí svoje brány všetkým priaznivcom dobrej hudby už za týždeň – vo štvrtok 25. júla. Program začne koncert Mira Žbirku v sprievode Moravskej filharmónie Olomouc. Pôjde o jeho jediné tohtoročné open air vystúpenie za sprievodu symfonikov. Diváci tak budú mať jedinečnú príležitosť vychutnať si hity Mira Žbirku v aranžmánoch prispôsobených pre symfonický orchester a zopakovať si tak jedinečnú atmosféru, ktorá panovala počas jeho novembrového narodeninového koncertu pred absolútne vypredanou pražskou O2 arénou.

V piatok zahrajú Sunrise Avenue, Sabaton, Monkey Business a ďalšie.

Sobotňajší program je plný premiér. Do Vesce u Liberce prídu zahrať ich jediné vystúpenie a prvé vystúpenie s novou speváčkou Floor Jansen legendárny Nightwish! Rovnako tak ako sa úplne prvýkrát v Čechách na pódium postaví britská kapela James. Ich preslávené hity „Come Home“, „Sit Down“ alebo „She ‚a Star“, ktoré roztancovali celý doslova celý svet, dostanú do nálady iste aj publikum pod Ještědom.

Nedeľnými koncertmi potom uzavrú 21. ročník Pražský výber, Xindl X či Žltý pes.

Pravidelne aktualizovaný zoznam účinkujúcich nájdete tu http://www.benatskanoc.cz/bands-2013/2 .

Plakat BN - TZFestival Benátska noc sa zapája aj do projektu Čistý festival – bude sa triediť odpad, zavedieme vratné kelímky, atď.

Ak chcete ušetriť na vstupnom, venujte určite pozornosť akcii Prachy do laty​​, ktorá vám nielen umožní vstup zadarmo na celý program festivalu, ale navyše máte v rámci OK Finančný plán od finančného konzultanta Broker Consulting možnosť dať si vlastný financie do poriadku a nájsť rezervy v rodinnom rozpočte. Viac informácií nájdete na www.benatskanoc.cz alebo www.bcas.cz .

Permanentku na celý program festivalu vrátane štvrtkového vystúpenia Mira Žbirky a ďalších hostí festivalu kúpite za 1313,- CZK v sieti Ticketportal a Ticket-art. 

VIP za 2990,- CZK (obsahuje stan so sedením, výhľad na hlavné pódium, samostatný vstup a sociálne zariadenie).

Pre držiteľov kariet ISIC/ALIVE/ITIC existuje možnosť výhodného nákupu vstupeniek. V období od 1. 4. 2013 do 26. 7. 2013 (max. do 12:00 hod) môžu držitelia kariet ISIC pri nákupe získať 10% zľavu na všetky typy vstupeniek. Zľavu je možné uplatniť pri nákupe on-line alebo na ktoromkoľvek predajnom mieste.

Zahájený bol už predaj i jednodňových vstupeniek vrátane VIP vstupeniek.

Informácie nájdete na www.benatskanoc.cz a www.facebook.com/benatskanoc.cz

Mediálni partneri sú: FANDA, Evropa 2, Deník, denik.cz, Glanc, TV Magazín, Rock&Pop, seznam.cz, libimseti.cz, fanonline.cz, Hyperinzerce a AdActive.

zdroj: Johana Turnerová

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky