NovinkyKam na koncert?Festivaly

21. ročník festivalu Benátska noc pripravený na všetkých fanúšikov! Začíname vo štvrtok 25. júla.

Už vo štvrtok 25. júla začne tohtoročný 21. ročník festivalu Benátska noc. Areál vo Vesci u Liberca je pripravený na všetkých návštevníkov – od štvrtka až do nedeľnej noci. Na mieste budú v predaji nielen permanentky, ale aj jednodňové vstupenky. Vďaka predpovedi počasia sľubujúcej krásne letné dni, budú pripravené aj snežné delá na schladenie programom aj teplotou rozpálených tiel všetkých fanúšikov.

Už od dnešného dňa je možné na festivalovej web kamere sledovať na stránkach www.benatskanoc.cz finálne dokončovacie práce v areáli, rovnako tak ako objednať si miesto v kempe, či zistiť ďalšie možné aktuálne informácie.

Tradične je pripravená festivalová kyvadlová doprava zadarmo v spolupráci s Libereckým krajom a Dopravným podnikom mesta Liberec.

Pamätali sme ani na skalných fanúšikov vystupujúcich formácií a máme pre nich zabezpečiť autogramiády vrátane headlinerov! Nezabudnite, že len na tohtoročnom ročníku Benátskej noci, môžete získať podpisy skupín Nightwish, James, Sabaton a ďalších.

Štartujeme už vo štvrtok 25. júla o 17:30! Posledné tóny tohtoročného ročníka zaznú v nedeľu okolo deviatej večer. Na programe sú: Nightwish, James, Sabaton, Miro Žbirka a Moravská filharmónia Olomouc, Sunrise Avenue, David Koller, Pražský výběr, Xindl X, Charlie Straight, Aneta Langerová a desiatky ďalších.

Kompletný program vrátane orientačných časov vystúpení nájdete tu: http://www.benatskanoc.cz/program/99.

Festival Benátska noc sa zapája aj do projektu Čistý festival – bude sa triediť odpad, zavedieme vratné kelímky, atď

Ak chcete ušetriť na vstupnom, venujte určite pozornosť akcii Prachy do laty, ktorá vám nielen umožní vstup zadarmo na celý program festivalu, ale navyše máte v rámci OK Finančný plán od finančného konzultanta Broker Consulting možnosť dať si vlastné financie do poriadku a nájsť rezervy v rodinnom rozpočte. Viac informácií nájdete na www.benatskanoc.cz alebo www.bcas.cz .

Permanentka na celý program festivalu vrátane štvrtkového vystúpenia Mira Žbirku a ďalších hostí festivalu kúpite za 1313, – CZK v sieti Ticketportal a Ticket-art

VIP za 2990, – CZK (obsahuje stan so sedením, výhľad na hlavné pódium, samostatný vstup a sociálne zariadenie).

Pre držiteľov kariet ISIC / ALIVE / ITIC existuje možnosť výhodného nákupu vstupeniek. V období od 1. 4. 2013 do 26. 7. 2013 (max. do 12:00 hod) môžu držitelia kariet ISIC pri nákupe získať 10% zľavu na všetky typy vstupeniek. Zľavu je možné uplatniť pri nákupe on-line alebo na ktoromkoľvek predajnom mieste.

Zahájený bol už predaj i jednodňových vstupeniek vrátane VIP vstupeniek.

Informácie nájdete na www.benatskanoc.cz a www.facebook.com/benatskanoc.cz .

Mediálni partneri sú: FANDA, Evropa 2, Deník, denik.cz, Glanc, TV Magazín, Rock&Pop, seznam.cz, libimseti.cz, fanonline.cz, Hyperinzerce a AdActive.

zdroj: Johana Turnerová

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky